Midea X10 HEPA Filter | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1959 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | X10 HEPA Filter |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea x10 hepa filter 2 pcs, 12175000a46682, midea, tolmuimejad


